Nabízíme k pronájmu kanceláře různých velikostí v komerční budově v centru Mn. Hradiště. Tato budova byla postavena v roce 1928 jako banka. V době socialismu sloužila jako poliklinika a po revoluci se do budovy opět vrátil bankovní život. Nyní čeká na nové nájemce.
Objekt má celkovou užitnou plochu přes 1.400 m² a skládá se ze tří nadzemních, jednoho podzemního podlaží a malé zahrádky.
1. NP včetně mezipatra má výměru 407 m² a naleznete zde obchodní a kancelářské prostory, sociální zázemí, šatnu, sklady, chodby a schodiště.
V 2. NP s výměrou 365 m² jsou další kancelářské nebo bytové plochy včetně sociálního zázemí, přednáškový nebo sportovní sál, chodby a schodiště.
3. NP o celkové rozloze 359 m² disponuje bytovými, skladovými a půdními prostory a terasou.
V podzemním podlaží s rozlohou 300 m² se nachází sklep, kotelna s plynovými kotli a zařízeními k vytápění celé budovy a další sklepní místnosti .
K pronájmu jsou prostory od 15m2 do 259 m2.
Nemovitost je vhodná pro různé podnikatelské záměry v oblasti občanské vybavenosti, jako jsou kanceláře, nehtové, kosmetické, masérské a kadeřnické salony, kavárny, ordinace nebo školy, školky, rodinná centra a sportovní kluby.
Velkou výhodou je možnost spojení podnikání s bydlením, neboť se v 2. a 3. NP nachází bytová jednotka navazující na kancelář nebo ordinaci.
Majitel budovy je připraven zrenovovat a upravit vybrané prostory dle přání nájemce.
Díky strategické poloze v centru města a blízkosti dálnice D10 je nemovitost skvěle dostupná pro široké spektrum klientů a zaměstnanců.
V případě zájmu o více informací či prohlídku mě neváhejte kontaktovat.